Jsem osmnáct, a já čekám dítě…!

Ahoj lidi,

Mám 18 let, příští rok budu maturovať. Ve škole mám dobré výsledky, a, samozřejmě, že chci pokračovat ve studiu na vysoké škole. Kromě toho, ovšem, také jsem byl kluk, spolužák z vedlejší třídy. Chodíme spolu už dva roky a velmi, velmi se máme rádi – tak moc, že jsme na správné prerástlo přes hlavu a já zjistila, že jsem těhotná. Vím, že to pro jistotu, protože první, jsem si udělala těhotenský test a byl jsem již u lekárky, co je kamarátkina souvisí a že mé těhotenství bylo potvrzeno…!

čakám bábätko

Tak něco řeknu, leží – antikoncepce i když neužívam, protože z těch hormonální věci, bojím se, ale přesto jsem očekával, že Alan bude opatrný. No… jak se ukázalo, pozornost, kterou jste věnoval a teď jsme zavarili… Ne, ne mě poslat na operaci a vidím, že s tím má problém, kdybych si dítě nechala vzít. On je, ve skutečnosti, žádoucí jedináčik a ví, jak moc její máma musela vytrápiť, dokud to vynosila a pak už žádné děti nebyly. Kromě toho, že je také věřící a s interrupciou, není identifikován. Zároveň jsou si vědomi, že nemůžu do ničeho nutit – nebo k tomu, že jsem tak brzy porodila a vychovala své vlastní dítě. Mluví, to mě moc ho miluje, a že by byl rád, kdyby jsme se vzali a miminko si nechat. Možná bychom mohli žít také s jeho rodiči a on by se snažit začít jít i na vysokou školu – možná ještě kromě zaměstnání. A možná bych řekla, že by mohla zkusit studovat já, kromě toho, aby se dítě… Ale já jsem celý zmatený a vůbec nevím, co dělat – hlavně, že mám strach, aby vyprávět své rodiče o mě prizabijú… Být se mnou velké plány a teď tohle…! Nevím, jak říkám, a já nevím, jak se rozhodnu, že jsem jednou neoľutovala. Myslíte si, že má tak mladá manželství naději na přežití? Nebo – pokud se rozhodnu pro potrat – není na škodu to náš vztah a mou duší? Obávám se rozhodnout… pomůžeš mi?

Niki

Žena radí:

V sekci „Žena radí: „na vaše dotazy bude pravidelně odpovídat na Karin a Stephen. Vzhledem k tomu, že obvykle to je o mezilidských vztazích, citové problémy, ale i další otázky intímnejšieho charakteru, s nimiž se nelze vyrovnat, to by mohlo pomoci, pokud váš problém mnich, žena a muž. Doufáme, že jsme vám pomohou učinit správné rozhodnutí.

StefanJak to vidí Stefan:

 Niki, ty nemáš jednoduché situaci… Zeptat, jestli máte šanci. Moje odpověď je, že máš. Ve vztahu k interrupciám já ne, já byl puritán, ale schválit je pouze tehdy, pokud opravdu je, je důvod, proč. Vašem případě to tak nevidím. Pokud se opravdu milujete, zkuste to, prosím. Říká se, že láska může pokračovat přes hory. Myslím si, že láska je schopný mnohem více, než převod hory. Může překonat první difúzní membrána nepřekonatelné překážky a životních situacích. Rodiče to rozchodia a pomůže Vám. Pokud najdete v sobě dostatek síly – to, co Si upřímně přejete, můžete udělat nejen poslední rok, ale studoval na univerzitě. Nebude to snadné, ale pokud opravdu chcete, můžete to udělat. Tento malý bábo ne pro skutečnost, že Váš přítel nebyl dostatečně rychlý, a nechat se unést na vlně rozkoše. Vaše dítě potřebuje Vaši lásku. Pokud to bude mít rád vás oba, bude to fantastické. Já osobně znám hodně manželství, které začínají s bábom jakmile Vy a dnešní mladí rodiče, vysokoškoláci, s nimiž mají fantastický vztah – oni jsou ještě mladí! 😉

Niki, já Ti palcový nejen správné rozhodnutí, ale také na krásný život, plný lásky a dětí džavotu.

karin, woman radiJak to vidí Karin:

Drahá Niki, myslím, že budete s jeho tajemství dřív měl důvěru svých rodičů – a to nejen Vy, ale i Váš chlapec. Nepíšeš sice nic o tom, jaký máš s rodiči vztah, ale jsem si jistý, že Budete rozumět, a budou se snažit najít nejlepší řešení. To je krásné, to s kluky moc máte rádi, a jistě také důvod, proč se stalo co se stalo… Vím, že jsi měl svůj život na jiné myšlenky a nechtěl jsi, aby se stala matkou tak brzy, ale nakonec jsi svou lásku dát volný průběh a malý človiečik, který vznikl z nejkrásnějších vášně a touhy, co jsou schopni přežít pouze dvě velmi zaľúbení lidí, určitě za nic nemůže a zaslouží si nejen právo na život, ale také být milován. Nechci, abys prehovárať na něco, co může být necítiš, ale někde v hloubi svého srdce cítím, že pokud jste se nyní rozhodli pro potrat, by újmu, a to nejen Váš vztah, ale v každém případě, Vaše citlivá duše – tam zůstala jen prázdnota…píšeš, že Tvůj kluk Tě miluje nás a že by byl nejšťastnější, kdyby jste byli manželé a pokud Vaše dítě se narodil. Užijte si to – máte jeden druhého, máte rádi a čekáte dítě – ovoce Své lásky. Víte, jak mnoho žen jsou nespokojeni právě proto, že dítě mít nebude…? Vím, že to nebude procházka v parku, v zahradě, ale v životě to už tak chodí, že mnohé věci budou vyvíjet úplně jinak, než jsme si představovali – a přesto to může být krásný… 😛
Niki, moji rodiče byli velmi mladí, když jsem se jim narodil, a proto měl mnoho ze své životní plány a priority trochu změnit, ale nakonec to všechno spolu zvládli – jen trochu v jiném pořadí, protože to by asi bylo ideální, ale to vůbec nevadí – koneckonců, byl to celý můj život a já, i s mým bratrem, určitě také díky tomu, že měl krásné dětství – měli jsme totiž mladí rodiče, kteří jsme pochopili, v lásce nás a stále nás ve své lásce. Dokonce i Vaši rodiče Budou jistě rádi, tak se jim dříve zdôverte – určitě Tě pochopí a pomůže ti všechno snazší. Upřímně přeji Vám, že Jste šťastná rodina a že vše dobře dopadlo.

Související příspěvky:

Já to miluju, ale nech mě nedotýká

Dobrý den, prosím o radu. Můj problém spočívá v tom, že váš partner emočně velmi rádi, ideální remíza a my jsme skvě

18

Dítě potřebuje cítit lásku mezi vámi

Jak na "TO" po porodu?

Jen pouhá myšlenka, že sex je pro většinu žen po porodu nepří

18

Sama s dítětem? To je způsob, jak můžete zvládnout!

Počet matek zemřelých, kteří chtějí dítě vychovávat sami – prostě rozhodování o tom, aby se stal zdarma mamičkami. S

18

Jak naučit dítě pít mléko po vypnutí?

Dobrý den, chci Vás požádat o radu, protože dozvedám protichůdné informace. Musel jsem pozastavit dvouletého syna, i

18

Dítě ze spermobanky

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda je na Slovensku spermobanka a kde a za jakých okolností je možné předat spermi

18

Pomočování dítěte

Dobrý den, mám dotaz ohledně pomočovania moje dvouletá dcera. Plenky už o půl nepoužívejte, pěkně ciká a kaká do noč

18

Dítě v termální vodě?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je bezpečné se koupat v termální vodě pro roční dítě. Byla jsem s dcerou ter

18

Nechte dítě vidí svou lásku, respekt a toleranci

Je samozřejmé, že kvalita vztahu mezi rodiči se přenáší i na dítě. Všichni velmi dobře víme, že partnerské hádky věd

18

Leave a comment