Manželství a domácnost


Série preview z knihy Gustava Murína Návod na manželství, 7. součástí

Věda o manželství říká, že o tyto základní kameny manželství;: domácnost, děti, finanční řízení a trávení volného času. Je zajímavé, že sex v tomto výpočtu se zobrazí pouze jako podmnožina volného času. Ale zdůrazňuje, že pokud něco z těch základů manželství nefunguje, takže manželství neodvratne rozpadáva. Okrajovosť sex potvrzuje, že manželství, naopak drží pohromadě, i když jedno pohlaví zmizel. Rozvádzame z postele a ze stolu. A ti tvoří domácnost.

Manželstvo a domácnosť

Středověku vzhůru nohama

„Otevři, vím, že jsi tam!“

„Jsem tady, drahá, ale nemůžu vám otevřít…“

„To už jak na to? Konečně zpátky z služobky ty a já nemůžu otevřít, proč?!“

„Bojím se.“

„Máš strach otevřít? Kdo se tam dostal?!“

„Ne, ale bojím otevřít, protože budete být naštvaný…“

„Nebudu, a konečně otevřít ty dveře vylomím!“

„A sľubuješ, že se nebudeš zlobit?“

Strašně naštvaný manžel slíbil, že on bude strašně naštvaný. Díky tomu, že byl otevřený, on vletel do bytu – byl ztracen pro slova. To není jejich byt. Vlastně byl, ale už ne na sobě nepodobal. Jeho žena se rozhodla použít manželovu delší mise na KOMPLETNÍ PŘESTAVBU BYTU… A pak čudujme, že někteří muži bojují na život a jít na mise.

Je to tak, milé dámy, dnes někteří muži již nehlasujte středověký pás cudnosti jako ochrana manželkinej upřímnost, ale spíše želiezka, které by jim zabránily dostat se připraven na takové překvapení. Ale uznajte, vrátit se domů a nevědět, kam to vlastně přišel – to je skutečný šok. Zejména, když žena i s pomocí manžela opakovaně tvrdí, že její děti a provoz domácnosti nedoprajú chvíli vypnout. A jen co vytáhne paty z domu, jsem se najít čas i na takový nábytek manévry. Myslíte si, milé dámy, v případě, že vaše mise se stát nemůže. A to nejen v návratu, viz spotřebního zboží ve stejném stavu, v jakém jste ji opustili, ale dveře se ještě dokořán, protože váš manžel už tři kroky za nimi spadl, představte si, kolik úsilí a času stojí za jeho běžnou údržbu.

Řešení: stejně Jako u mnoha věcí v manželství, také zde platí, že méně je více. Takže pokud při manželově dlouhodobé nepřítomnosti, zcela vymaľujete, vyměňte nábytek a všechny interiérové dveře z pultu tak, že cestou na záchod vbehne ten nešťastník do spíže, zkuste se nechat alespoň poličkou na klíče. To jistě ocení.

Kočka v posteli

Možná my, jako milovníci utrácet žádné bujaré okamžiky ve společné hnízdo lásky, to je zkušenost převoditelné do rodinného domu. Hnízdečko lásky je luxusní, double-provoz domácnosti. Tady je všechno jinak. Jedním z významných novinek je, že muž se po svatbě začne z nevysvětlitelných příčin zápachu. Jako milovník cítit chlapinou, jako manžel voní capinou. Faktem je, že někteří muži jako manželé opravdu začnou čas od času trpí úzkostným noční pocení. Každý normální ženu, protože logicky je zapotřebí, aby manžel častěji sprchoval. Nejlepší denní. A to je téměř nemožný cíl, mnoho mužů jsou toľká čistotnosť zdá jako šikana. Samozřejmě, člověk nemá zápach, ale drhnout to až na kost to není nejšťastnější řešení. Kočka také není dne, šampónovať, a pokud ano, je to jen nešťastný a při první příležitosti, jen se válí v hlíně…!
Ani vidina odměny v podobě sexu nepomůže. Spíše naopak. Zatímco pro ženu je přirozené, aby se osprchovat před milování, muž, aby se dohodly. Docela jistá, že moje žena právě před velkou společnou radost, ona se zmínila, že její muž měl holit, protože velmi škriabe. Ten člověk poslušně šel do koupelny, ale když se odtamtud vrátil, z milovania už tam nebylo nic.

Řešení: Chce to vzdělání. A rozhodně k uložení pily. Nebude prohlášení typu: „který mám opravdu dost! Zase mě lezieš na čisté prádlo celé upotený a špinavé!“ Jen pohádate. Univerzální návod pro čisté peřiny a manžel tam je. Doporučuji kombinovat trpělivost s láskou. A skutečně, po kocúrovi také navždy budete sbírat vlasy, ale to nevyhadzujete na oči…

Související příspěvky:

Manželství = konec sexu?

Také to může být naopak... Můžete vstoupit do manželství a máte strach, že se váš sexuální ži

18

Kdo je kdo v manželství

Manželství tvoří pár. To je jasné, ale dnes to již není tak jasné, kdo je v páru roli. Let to vést vážně i nevážne d

18

Strach z manželství?

Největší obavy mužů

Všechno vám to ve vztahu klape, už pomýšľate v průběhu manželstv

18

6 znaků, že vaše manželství je na rozpadnutie

Navzdory skutečnosti, že sľúbime být spolu v dobrém i ve zlem, po letech může nastat situace, že všechno bude naopak

18

Co je důležitější v manželství než věrnost?

Pokud nechcete kompromis, váš vztah má velkou budoucnostMyslíš, že věrnost je v manželství ne

18

Manželství – Nevpustite do ložnice!

Chování, které zabije každou manželství!

Tento vztah nesl poškvrnu závažné porušení není

18

To zažijeme pouze v manželství!

Více a více lidí má touhu, aby se oženil, to jsou důvody, proč stojí za to!Ne každý má poziti

18

Manželství – Čtyři nejlepší strašiaci pro muže

Manželství: Proč je to boj?

Všechno vám to ve vztahu klape, už pomýšľate v průběhu manžels

18

Leave a comment