Manželství = konec sexu?

Také to může být naopak…
Můžete vstoupit do manželství a máte strach, že se váš sexuální život už půjde jen dolů s vodou? Nebo opravdu, již vidíte první známky? Nebojte se, manželství není vůbec neznamená, ložní prádlo je nuda, nebo konec sexuálního života. Mělo by však být pacient – zejména, když přijde na svět dítě a starat se o váš intimní život.

NIVEA Rodina 2_800x490

Je manželství „ponorka“?
Navzdory skutečnosti, že rostoucí počet rozvodů, mnoho dalších studií poukazuje na skutečnost, že lidé žijící v manželství, jsou ve srovnání s volným nebo „voľnozväzkármi“ nejen šťastnější, ale i zdravější, delší život a budou stále více v jiných oblastech života. I když většina je v našich myslích spojena věrnost jedné osobě se vznikem stereotypu, nebo „ponorkovej nemoc“, realita taková, že rozhodně není. Nakonec, vše závisí jen od nás.

milenciZkušenosti, nebo obohacení?
Může být manželství, s jeho sliby a prísahami jen zdá zastaralé, že se moderní doba nemá nic společného. Poté, co všechny sliby, které jsem tak vždy není, a přísaha, také nakonec jiná. Ale pokud můžete ostatních vnímat, naslouchat a reagovat, jste tolerantní a vy jste schopni opravdu hluboce a upřímně láska, manželství může být jen prospěšné a obohacující.

O pohlaví to není
Nebo alespoň ne v tak velkém měřítku, jak by si myslíte. Nedávné vědecké studie ukázaly, že pro partnerské a manželské vztahy jsou mnohem důležitější než sex, něžný dotek, pohladenia, pohledy, laskavá slova. Tato intimita vytváří harmonii objemu, a pokud jde o dítě, stejně jako v celé rodinke. Sex je až na dalším místě, i když, samozřejmě, je to nutné. Nicméně, pokud neprežívate podle intimitě, k sexu může být způsob, jak těžší, a později to může mít negativní pocit.

Lepší, než se její milenec
I když nejedna žena v různých fázích manželství pokukuje po milenci, průzkum z Velké Británie ukázala, že pro ženy je manželský sex absolutně nejlepší. Většina žen, kteří se zúčastnili průzkumu, také řekl, že rozhodně nesouhlasím s názorem, že sex v dlouhodobém vztahu začne být po určité době nudné. Nicméně, spokojenost žen s manželský sex pramení z faktu, že čas a roky soužití je búrajú a nejhlubších tabu, a tedy i sexuální život manželů stane pestřejší, více intimní a vzájomnejší. To není vůbec zvláštností, že ženy s manželem dosažení vyvrcholení, mnohem jednodušší a rychlejší, než s cizím člověkem, ať už v krátkodobé vztahy.

Z českého výzkumu
Podle výzkumu brnianskej Masarykovy univerzity a společnosti SC&C je v manželství nejdůležitější věrnost a sex. Loajalita by měla znamenat ještě větší konvergence, a tedy i kvalitu sexuálního života. Samozřejmě, mohlo by to být jen pro páry, které jsou proti sobě, upřímný, a jejich soužití je harmonické. Může zřídka závisí na okolnostech, zda je manželství kvalitní nebo ne, většinou to je způsobeno tím, že oba účastníci, každý třetí. Zvážit, když byl v poslední době jste hladkali svého manžela, nebo on vás? Když budete mile mluvil? Když jste vyměnili zamilovaný pohled, nebo pohled plný lásky?


Související příspěvky:

Manželství a domácnost

Série preview z knihy Gustava Murína Návod na manželství, 7. součástí

Věda o manželství ří

18

Není třeba zbytečně trpět, pokud se vám nedaří v sexu, 3.součástí

Máte problém? Hor, aby sexuológovi! 3. součástí

V posledních dvou článcích na toto téma, m

18

Není třeba zbytečně trpět, pokud se vám nedaří v sexu 2. součástí

Máte problém? Hor, aby sexuológovi! (2. ČÁST)

V jednom z předchozích článků jsme oslovili

18

Konec intímností poté, co děti?

Mnozí rodiče řešit po narození dítěte podobný problém: oni Často zjistíte, že péči o dítě po celou dobu jejich absor

18

Závislost na sexu je tam!

Nelze mysliť na nic jiného?Patříte k ženám, které mají rády sex? Nevíš, aniž by to trvat i ně

18

Křeče při sexu

Dobrý den, chtěla bych Vás zeptat, jestli skutečně existují tzv. vaginální křeče při sexu. Přítel tvrdí, že její nov

18

Sexuální monstrum, nebo manžel…?

Ahoj lidi,

Mám problém, který možná ani nebude jevit jako problém – pokud už jsem fakt nevládzem: jsem vdaná,

18

Po delším sexu

Problémy na druhý den po delším sexu Já bych se s vámi poradila. Po delším pohlavním styku, t

18

Leave a comment