Není třeba zbytečně trpět, pokud se vám nedaří v sexu 2. součástí


Máte problém? Hor, aby sexuológovi! (2. ČÁST)

V jednom z předchozích článků jsme oslovili nejrozšířenější sexuální problémy, které se běžně vyskytují. Dnes vám přinášíme přehled toho, ne – li s nimi setkat – řešit co nejdříve s odborníkem, aby vám nezasiahli do života hlouběji.

nedarí v sexe

Nedostatek touhy?

Každý z nás má jinou úroveň sexuální touhy, jiné potřeby v sexu. Na nedostatek touhy říci, že většina žen, které muži mají, naopak, intenzivnější, než je průměr – a oni podpriemernú. Ale taková situace může také nastat v různých obdobích života ženy, pokud vůbec, může být ve srovnání s prehnanou touhu muže, ale to může být člověk s naprosto normální sexuální touhy a potřeby. Chuť, chtíč, nebo touhu po sexuálním styku a jiných sexuálních aktivit, může spadnout ve vztahu k úrovni hormonů v ženském těle. Například, podle vědců pro částečná nebo úplná ztráta sexuální touhy může být velmi často vysokou hladinu hormonu prolaktinu, která je spojena s vysokou fázích těhotenství, porodu a kojení. V případě mužů, zdá se, například, při onemocnění na nádor hypofýzy, když tam je změna v hormonální hladiny.

Odpor k sexu

I když to zní možná divně, je možné, že některé ženy cítí k sexu doslova odpor. To může být odpor částečného – a proto některé z dotek a pohyb, ale já jsem naprosto proti celý pohlavní styk od předehry až po dohru. Některé ženy jsou tak hrozné, partnerove dotkne rukama nebo ústy, zatímco skutečný klasický pohlavní styk jsou normální. Nejčastější jsou tyto problémy způsobené traumami z dětství, či období pohlavního dospívání, ale někdy může být problém sám o sobě, zejména partnera. Například, pokud žena opakovaně nutit něco co se jí nelíbí, nebo v rozporu.

Vaginizmus

Vaginální křeč, což způsobuje bolestivé stažení pochvy a dochází k téměř nemožnému pronikání do pochvy, nepoteší každou ženu. To způsobuje podmíněný reflex svalů pánevního dna. Podráždění a „vybudenie“ tento reflex může způsobit náhlé napětí v pochvě například lékařské vyšetření, zavedení houbou nebo pohlavní styk. Toto onemocnění vyžaduje profesionální přístup sexuológa a velmi dobrou spolupráci s terapeutem, který může výrazně pomoci a urychlit léčbu.

Dyspareúnia

Tento komplex kvalifikovaný název zahrnuje ne méně komplexní onemocnění. To je problém při skutečném pohlavním styku, kdy žena se to nelíbí i když některé pohyby penisu v pochvě. Někdy, problém je, že pouhé zavedení penisu do pochvy v ostatních případech je bolest doprovázena až hluboké proniknutí. Nejčastější příčiny tohoto onemocnění, nicméně, patří do špatně zhojené dnes přehrada po nástrihu při narození. Společné je také v endometrióze, chronickom zánět poševní sliznice a porucha svalů pánevního dna.V jednom z dalších článků vám bude moci nabídnout několik druhů problémů, které jsme často strpčujú intimní život.

Související příspěvky:

Není třeba zbytečně trpět, pokud se vám nedaří v sexu, 3.součástí

Máte problém? Hor, aby sexuológovi! 3. součástí

V posledních dvou článcích na toto téma, m

18

Závislost na sexu je tam!

Nelze mysliť na nic jiného?Patříte k ženám, které mají rády sex? Nevíš, aniž by to trvat i ně

18

Manželství = konec sexu?

Také to může být naopak... Můžete vstoupit do manželství a máte strach, že se váš sexuální ži

18

Křeče při sexu

Dobrý den, chtěla bych Vás zeptat, jestli skutečně existují tzv. vaginální křeče při sexu. Přítel tvrdí, že její nov

18

Sexuální monstrum, nebo manžel…?

Ahoj lidi,

Mám problém, který možná ani nebude jevit jako problém – pokud už jsem fakt nevládzem: jsem vdaná,

18

Po delším sexu

Problémy na druhý den po delším sexu Já bych se s vámi poradila. Po delším pohlavním styku, t

18

Díky sexu se můžeme podívat až na šest let mladší!

200 orgasmů ročně, prodlužuje život a činí nás krajšími Spočítat, kolik vyvrcholení máte za m

18

Sexuální problém u mužů – opožděná ejakulace

Každý osmý muž trpí zpoždění ejakulace! Víš, co to je?

Když se mluví o sexuální problémy,

18

Leave a comment