Není třeba zbytečně trpět, pokud se vám nedaří v sexu, 3.součástí


Máte problém? Hor, aby sexuológovi! 3. součástí

V posledních dvou článcích na toto téma, máme uvedeny některé z nejčastějších problémů, kterým čelí ženy a muži, partnery či manželské páry. Dnes se podíváme na další záležitosti, které mohou řádně komplikovaný milostný život. Znovu se týkají většiny žen.

nedarí v sexe

Orgasmus? Co to je?

Velká část žen, více, než jsme si mysleli, trápí neschopnost dosáhnout orgasmu. Nemluvíme jen o neschopnost dosáhnout vaginálního orgasmu – je to za problém považovat, protože většina žen dosahuje pouze klitoriálny – ale obecně. Podle výzkumu české sexuológov Petra Weisse a Jaroslava Zvěřiny žádný orgasmus nikdy dosáhnout až osmi procent žen, sedmnáct procent dosahuje pouze v menšině zapojení, dvacet jedna procent dosáhne orgasmu, když polovina střetnutí, dvacet osm procent v nejvíce, a to pouze dvacet sedm procent žen má orgasmus téměř vždy nebo vždy.

Popracujte na to

Takže, pokud váš vždy, za všechno, co jste není výjimkou, nicméně, my můžeme dělat více práce. Odborníci říkají, že v těchto případech je pro každou ženu to nejdůležitější poznání své vlastní tělo a zjistit, jak na co reaguje, najít správné umístění a pohyby, které vzrušují a podobně. Díky masturbácii zjistí o sobě a jejich orgasmu mnoho skutečností, které mohou využívat v milostnom život. Proto, pokud jste přišel na sexuológom s problémem, že nemůžete dosáhnout orgasmu, s největší pravděpodobností jedním z jeho prvních otázek bude, zda dosáhnete orgasmu, když masturbácii.

Jiné příčiny

Příčiny skutečnosti, že žena nemůže dosáhnout orgasmu, nicméně, může být skryto jinde – v oblasti vzdělávání a v dětství, nebo v negativní zkušenosti se sexem dříve. V takových případech je vhodné řešit ve spolupráci s psychologem nebo terapeutem, v opačném případě nebude úspěšný.

Fámy a předsudky

Velké zlo v milostnom život mám předsudky. Rodiče, či prarodiče z nás často častujú různými „ověřenými pravdami“, že realita vůbec nic. Nicméně, pokud se nám tyto pověsti hustia od dětství, vím, opravdu bolelo. Některé holky maminky, nebo babičky, vyučovat nebo naučit, dotýkat se svých intimních míst, protože „tohle je fuj“, nebo dokonce, jak se to trestá. To je docela pravděpodobné, že když se tyto dievčatiek vyrůst v dospělé ženy, pravděpodobně nebude mít velmi pozitivní vliv na sex a vaše sexuální. Jiné babičky, v pořadí, rady o sexu mluví, jak o něco odpornom, špinavé, zlé, co moudrý muž není.

Proč některé ženy mají silnější orgasmus, a jiní skoro necítíte?

To je zcela normální, že jeden orgasmus jsi slabší než ostatní. Velmi důležitou roli v sílu orgasmů hraje o titul. Tedy, přesněji řečeno, vaše schopnost soustředit se na přežití sex. To může snížit (nebo zcela eliminovat) pocit strachu, studu, různé úzkosti, nebo nevyřešené partnerské konflikty. Odborníci však tvrdí, že existují také ženy, které nedosahují orgasmu z nejasnej, nezistiteľnej příčiny, a někteří z nich při sexu, nebo ne, ale mohou si je užít i tak. Nicméně, vždy ve snaze o řešení na podobný problém, je velmi důležité se podívat do své duše, kde v nás může být blok, který negativně zasahuje do našeho milostného života. Pokud nechcete najít sami, nám pomůže k určení odborníci.

Související příspěvky:

Není třeba zbytečně trpět, pokud se vám nedaří v sexu 2. součástí

Máte problém? Hor, aby sexuológovi! (2. ČÁST)

V jednom z předchozích článků jsme oslovili

18

Závislost na sexu je tam!

Nelze mysliť na nic jiného?Patříte k ženám, které mají rády sex? Nevíš, aniž by to trvat i ně

18

Manželství = konec sexu?

Také to může být naopak... Můžete vstoupit do manželství a máte strach, že se váš sexuální ži

18

Křeče při sexu

Dobrý den, chtěla bych Vás zeptat, jestli skutečně existují tzv. vaginální křeče při sexu. Přítel tvrdí, že její nov

18

Sexuální monstrum, nebo manžel…?

Ahoj lidi,

Mám problém, který možná ani nebude jevit jako problém – pokud už jsem fakt nevládzem: jsem vdaná,

18

Po delším sexu

Problémy na druhý den po delším sexu Já bych se s vámi poradila. Po delším pohlavním styku, t

18

Díky sexu se můžeme podívat až na šest let mladší!

200 orgasmů ročně, prodlužuje život a činí nás krajšími Spočítat, kolik vyvrcholení máte za m

18

Sexuální problém u mužů – opožděná ejakulace

Každý osmý muž trpí zpoždění ejakulace! Víš, co to je?

Když se mluví o sexuální problémy,

18

Leave a comment