Nešpehujme bývalé: to Vede pouze k prohloubení rány!

Prvním krokem po rozvodu? Vymažme to od přátel!
Rozešli jste se, a přesto nemůžete? No, opravdu, mnoho myslíme si, že bývalý, i když to je už dávno. Někteří z nás dokonce s touhou, že se vrátíme. Nicméně, taková očekávání často vedou k špehovaniu expriateľa, které mohou být pro naše duševní zdraví, nebo zdraví vůbec dobré.

%image_alt%Proč se vrtat v ráně?
„S Petrem jsem se rozešla před půl rokem, stále mi však chybí. Musím říct, že více a více času jsem strávil sledováním jeho aktivit na sociálních sítích. A čím déle to dělám, tím více jsem nešťastnejšia. Proč? Proto, že jsem najít jeho nové kontakty, aktivity, že má novou přítelkyni a zřejmě to má velmi dobře. Tyto jsou bolestivé věci. Já nevím, ale to zastavit, je to jako droga,“ dělá to obtížný pro vaše nevďačnú závislost 28-rok-starý, Eva. Ne nadarmo se tvrdí, že po rozchodu bychom co nejdříve měli vymazat bývalý z prohlídky své přátele a nikdy více po nich nepátrať. Oznámení o expartnerovej svatbu, nebo nová láska může někdy bolet i po měsících.

Zbytečné depky
Věděli jste, že více než polovina Facebook uživatelů, což je více než půl miliardy, rizika psychickou újmu z toho, že prostřednictvím internetu špehuje chování bývalého partnera? Neuvěřitelné, ale je to tak. Mnoho žen mají problémy odstranit váš bývalý z jeho záznamů známých a vždy vypadá až do dnešního dne s zprávy, pokud některá ze stran bývalé objeví. Vidíme ho, jak se drží za ruce, nebo objetí jiné ženy, jak se vám jít ven ve večerních hodinách, aby si s přáteli. To může cítit jako nůž do srdce, i když už ne k sobě, protože, když to neuděláme. Zatím jen dost dlouho trvá, než pro zlomené srdce zahojí, a díval se rozhodne, že léčba nebude.

To nemusí vědět
Předtím, když tam byly žádné sociální sítě a podobné weby, to by mělo být velmi vážný závazek, aby se jeden z partnerů rozhodl jeho bývalý i po rozchodu spy. Proč? O tom, protože se musel nutně mít někdo jiný, a to není vždy dobré znamení. Snadno se to může vymknout z rukou. Informace, které jsme nejčastěji získat od přátel, společných přátel nebo kolegy. Je však velmi pravděpodobné, bylo to, že naše špehovaní slyšel i druhou stranu. Nyní, v anonymním prostředí internetu není tam žádná taková hrozba, i když v některých programech a stránky, můžete použít aplikaci zjistit, kdo tvůj profil, koukal, a tak bývalý může zjistit, že jste na něj klikněte.

Nechat v minulosti
Psychologička Tara Marshall z Brunel University, který studii vedl, jejichž cílem špehování na expartnerov prostřednictvím internetu, sociálních sítí a dalších komunikačních míst, v závislosti na internetových stránkách Daily Mail říká: „Dnes můžeme průběžně kontrolovat, kde jsou, co dělají a s kým… Celkově tyto výsledky naznačují, že skutečnost, že budeme sledovat ex-partner přes Facebook může blokovat proces hojení po rozpadnutom vztah.“ Po rozchodu s tím prostě musí smířit, a i když budeme omlouvám se, že je třeba to udělat: Odstranit ze seznamu přátel.

Související příspěvky:

To zažijeme pouze v manželství!

Více a více lidí má touhu, aby se oženil, to jsou důvody, proč stojí za to!Ne každý má poziti

18

Zbytky panenské membrány?

Dobrý den, chtěla bych poradit s mým problémem. V ústí pochvy mám růžové kožní výrůstky, některé z nich mají i o půl

18

Papá pouze pro televizi

Dobrý den, mám pätnásťmesačnú dceru, která odmítá jíst u stolu, v křesle, v kuchyni a ne všude, takže jí většinou je

18

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

8

Co je v těhotenství tabu?

Dobrý den, rád bych Vás radu – jsem druhý měsíc těhotná a všichni kolem mě mi pořád říkají, co jak být těhotná nemůž

8

Láska nebe…

Láska je stará jako lidstvo samo. A přesto má tisíce tváří a forem. Řízení, nesmelá, vášnivý, velký, zakázáno, tajem

8

Okoreňte sex

Která z nás by se chtěl milovat s partnerem byla ještě krásnější, než to je ve skutečnosti? Obvykle po roky a roky,

8

Originály a generika

.....nebo proč podporovat výzkum?

Francouzský filozof Voltaire už v 17. století se hodnotí,

8

Leave a comment