Okoreňte sex

Která z nás by se chtěl milovat s partnerem byla ještě krásnější, než to je ve skutečnosti? Obvykle po roky a roky, z toho stala rutina, a tam jsou jen několik párů, které znáte skutečně vychutnat i po víceleté partnerství. Nicméně, my všichni máme možnosti, jak to změnit. Existuje i několik jednoduchých cvičení, které nám mohou pomoci zlepšit kvalitu sexu a přinese lepší orgasmus. Jsou vhodné pro muže a pro ženy a muže, dokonce může pomoci při zvládnutí umění dlouho milovania. To spočívá právě ve schopnosti uvolnit svaly pánevního dna. Pár takových cvičení, aby vás a snaží se jim možná dokonce obojí dohromady:

Okoreňte si sex

❤️ Napnete svaly tak, jak byste chtěla zastavit močení, a držet je natažené několika sekund – kolik můžete. Po měsíci cvičení bude udržovat svaly v pohotovosti pro více než deset sekund. Cvičení se nesnažte při močení.

❤️ Napínajte a vydání výše uvedených svalů v rychle se rozvíjejícím krát v řadě.

❤️ Napnete svaly a pak zatlačte jako při stolici, opakovat. Ženy na to mohou být přidány k posílení vaginálních svalů – podobným způsobem, jako jsou první dvě uvedené cvičení.

Neobvyklé masáž

Dopřejte váš partner trochu změny a zkuste, například, následující masáže: vezměte v jedné ruce partnery penis a dlaní druhé v krouživými pohyby jemně banální žalud. Nezapomeňte ruku v dostatečném předstihu nakrémovať nebo potažené s olejem, zda lubrikačným gel, jinak místo potěšení vaší drahé přežije bolestivý šok.

V případě, že jste již vyzkoušeli všechny druhy pozic, a vybrali jste si ty „své“, spestrite jejich menší variace – polštářek pod bedra, spojení s masáží, hladkaním, nebo s jemným škrabkaním, „sbírání“ ovoce, zda olizovaním čokoláda, šampaňské nebo šľahačky z těla partnera. Pokud máte odvahu, můžete také použít horký vosk. Ale v tomto případě, dávat velký pozor – používat pouze klasické bez zápachu bílé svíčky a nezapomeňte, že vosk se musí ochladit na stejnou teplotu, tak, že partner ublížil. Proto, to kvapkajte v malé kapky z výšky více než jednoho metru. Nikdy neexperimentujte, pokud předem znát názor partnera na experimentu, který chcete provést.

Některé pozice mohou být pro vás bolestivé, zejména během dní před a po menstruaci. Souhlasím s vaším partnerem, že nebudete „používat“. V některých místech, tam je pomoc, která může urychlit tělo připravit, a vyhnout se tak bolesti. Například, premasírovanie části pod análnym díru pomáhá uvolnit bederní svaly. Taková masáž ocení pro řadu pozic. Víte, co je nejlepší místo na pozici „čtyři“? Podle britských expertů na sex Ann Hopperovej sprcha. Zejména proto, že teplá voda uvolňuje svaly.

Pokud máte chuť, nebojte se vyzkoušet různé méně obvyklé „aids“. Možná jsme je společný humor. Nicméně, dejte si pozor, že není v ironii nebo sarkasmus, a také ne každý z páru škádlení při sexu vyhovuje…

Související příspěvky:

Co je sexy po milování?

To je něco, co je velmi sexy, po milování ...? To, co muži za sexy ?

Vím, že na tuto otázku by asi

18

Není třeba zbytečně trpět, pokud se vám nedaří v sexu, 3.součástí

Máte problém? Hor, aby sexuológovi! 3. součástí

V posledních dvou článcích na toto téma, m

18

Pro čištění čeká sex.

Užívání váš partner nečekaně na domácí práce, které měl ze sebe nedělal a musel jsi ho jim vždy připomene? S největš

18

Není třeba zbytečně trpět, pokud se vám nedaří v sexu 2. součástí

Máte problém? Hor, aby sexuológovi! (2. ČÁST)

V jednom z předchozích článků jsme oslovili

18

Závislost na sexu je tam!

Nelze mysliť na nic jiného?Patříte k ženám, které mají rády sex? Nevíš, aniž by to trvat i ně

18

Manželství = konec sexu?

Také to může být naopak... Můžete vstoupit do manželství a máte strach, že se váš sexuální ži

18

Křeče při sexu

Dobrý den, chtěla bych Vás zeptat, jestli skutečně existují tzv. vaginální křeče při sexu. Přítel tvrdí, že její nov

18

Sexuální monstrum, nebo manžel…?

Ahoj lidi,

Mám problém, který možná ani nebude jevit jako problém – pokud už jsem fakt nevládzem: jsem vdaná,

18

Leave a comment