Pozor na nenávist! Špatná energie ublíži na vás, jak dobře!


Šest způsobů, jak se zbavit nenávisti

Upustit? Byl jste nevěrný? Ublížit? Velmi snadno můžete premknúť nenávist, ale pozor, je to ještě jednodušší, aby se může obrátit proti vám sám o sobě. Negativní energie plodí jen negativní energie, a tak v konečném důsledku nebudete ani šťastnejšia, nebo spokojnejšia, naopak. Víte, jak se vybabrať s tímto rozpoložením? Useknite nenávist kořeny!

nenávisť

Tím, jak se zbavit nenávisti, náš život se změní k lepšímu. Začneme přitahovat pozitivní energii a výsledek obvykle nebude trvat dlouho. Budeme se cítit lépe, i to může odrážet také na naše zdraví. Bez nenávisti jsme se stavět stezka na kvalitu vztahu s okolím. Nejprve však musíme přiznat, že to, co v sobě cítíme, je nenávist a zbavit se jí.

6 způsobů, jak se zbavit nenávisti:

1.Nechte nás přijmout a nechat je potvrdit svou bolest

Skutečnost, že jsme ublížili, je fakt. Stejně je skutečnost, že cítíme bolest. Rozoberme na drobné situace, která nastala a proč se to stalo. Nevŕtajme to zbytečně – je to na vnitřní přiznejme si jako neměnný fakt. Vyvarujme se lamentovaniu a pozerajme dopředu. Koneckonců, jsme ublížit – ukázal, co ve skutečnosti je, tak proč tě to trápí. Tímto ztrácíme důvod pro nenávist.

2.Odhodlání odpustit

To není těžké odpustit, ale je to těžké se to naučit a chtít to. Když jsme se přijmout fakta, můžeme zkusit, že mu odpustíme. To, samozřejmě, neznamená, že se k němu vrátíme, nebo zapomenout na jeho trestné činnosti. Usa nebudou neustále šťourat v mozku nebo v srdci, a musíme se zbavit nepříjemných fantómu nenávist.

3.Odpustit neznamená ospravedlnit

To, že přijímáme fakt, že se stalo, a odpustíme mu, neznamená, že je omlouvám. To neznamená, že vyhrál, ale že jsme vyhráli, protože jsme nad věcí a ne jeho život zatížen negativní emoce. Když prijeme situaci, která nastala, to znamená, že jsme pochopili, že se nemohou vrátit do minulosti a změnit to – vytvořit lepší verzi.

4.Nedovoľme na nás hněv deformoval

Člověk může odpustit hodně velká nespravedlnost, dokonce i zločiny. Je důležité oddělit hněv, můžeme do velké míry ovlivnit a deformovat. Připomeňme si, že v životě skutečnou rovnováhu a všechny spáchané zlo k jeho zdroji výnosů. A i bez toho máme bolest my.

5.Dbajme na zpětnou vazbu

V období, kdy trpíme kvůli zranění, které bylo na nás spáchaná bychom rozhodně nejsou blízko sebe. Nejrychlejší nás negativní emoce, pomůže bojovat jen přátelé, rodina, známí. Rozprávajme si s nimi o svých pocitech, ale buďte opatrní, pokud neskončíme s negativními slovy nebo sebelítosti i po jejich doporučení a rady, můžeme o ně přijít. Nikoho nebaví neustále poslouchat, jak budete natož strašně ublížit. Pojďme se co nejdříve na vlastní nohy!

Zpětná vazba od přátel a známých je nejlepší zrcadlo. Dbajme nám obraz v to líbilo!

6.Vnímajme to ve váš prospěch

Zpočátku se to může zdát nemožné, ale také nevíry, nebo jiných škod, které na nás počastoval partnera můžeme obrátit ve svůj prospěch. Je to zážitek, díky kterým jsme opět o krok na žebříku výše. Když prejeme proces a budeme zastavit nenávist, a to se stává nám nový silnější a více múdrejšia osoba.

Související příspěvky:

6 tipů, jak se bránit proti klebetám

Jak tedy můžete bránit proti klebeteniu a klebetám ?

Zkuste jednu z následujících:

18

Jak rozpoznat sukničkára

Dejte si pozor, nenaleťme sukničkárovi: Takto snadno zjistit!

Někde jsem četl takový vtip:

18

Dotazník pro muže – Jaké je vaše schopnost milovat ?

Tento dotazník je hodnotící nástroj určený k pomoci vás a váš lékař vám pomůže určit, zda jste se setkali s problémy

18

Jak moc je interupcia?

Dobrý den, já bych chtěl být informován, kolik přibližně zaplatím na Slovensko pro potrat. Jsem Návštěvník, který v

18

Který je pro vás to pravé?

To, že žena ztratila hlavu, protože člověk, musí mít jeden má více než jen ideální postavy. Něco, co je přitahuje. Z

18

Zožiera vás žárlivost ?

Zbytečně si ničíte svůj žiovt!Žárlivost je velmi negativní vlastnost, a nikdy nepřinese nic d

18

Muži na Slovensku se ve své kůži cítit dobře

Podle aktuální studie, až o 83% slovenských mužů prohlašuje, že je ve své kůži cítit dobře, což představuje nejvyšší

18

Leave a comment