Pravá láska?


Doprajme digitální detox!

Všichni víme, že tak, jak může smartphone na začátku vztahu pomoci přinést, později, může to dělat přesně naopak. Jen kvůli času, který partneři tráví na sociálních sítích, a často vzít telefon do postele, kde se místo vzájemné komunikace komunikaci s virtuálními přáteli, tam je hodně neshody a rozchodov. Co je odložit svůj smartphone, alespoň ve stejné době se snaží žít skutečný život?

Tak, jak jsme, aby očista těla, dovolte nám, abychom vás digitální čištění. Zda máme partnera, nebo pracovat s někým známým, pojďme zkusit obejít všechny moderní technologie. Vzťahoví terapeuti tvrdí, že to je velmi vhodné pro stagnující vztahy. Vztahy, řidičský jen kvůli nedostatku času, nedostatku intimít. Partneři po několika hodinách baví, i když mohou být spolu v jedné místnosti – přesto každý sám. Naše aplikace se svými přáteli.

Skutočná láska

Jiný druh poznávání

Datování lokalit a aplikací, přinese spoustu pohodlí a všechny typy selektivní metody, kde v průběhu několika minut můžeme nastavit vše, co od budoucího partnera, očekáváme, a naopak, což nechceme. Výsledek – je malá skupina vyselektovaných téměř ideály, ale nic nemusí být tak dokonalé, jak se zdá počítači. Všem ještě píše na profilu, co chce, a nechte nás uvěřit tomu, že mnoho nejen přidává, ale také vynalézání. Výsledkem tedy je, že i když máme nastavit vlastní kritéria výběru, nikdy nevíme, kdo a jaký skutečně je.

Úspora času (i zachránit krk

Pojďme se na to podívat ještě z druhé strany: nedávný výzkum se zaměřil na on-line datování ukázalo, že návštěvníci těchto stránek a uživatelé aplikací vědět, tráví v průměru dvě hodiny denně. Často je to úplně ztracený čas, nemluvě o námaze na krku, který je neustále v jedné poloze, z níž vzniká problém tzv. tabletový zda esemeskový krk. Když k tomu přičteme čas strávený na další záležitosti, které řešíme přes mobil, problém s sloupek a horní části páteře máme téměř stejné.

Nemohu odpočívat, ani mysl

Nejhorší na podobných mobilních aplikací – zda seznamovací nebo sociálních sítí, je, že fungují nepřetržitě, takže můžeme mít také pocit, že když nebudeme sledovat, co se děje, něco, co přijde. Mysl nastavit tak, že musíme vždy kontrolovat změny, které se dějí, zda nás někdo nový, s a podobně, může se dostat do stavu podobného závislostí. Jsou prakticky non-stop věci plný úvazek – chatování, prohlížení, vyjádření soucitu, zda nesympatií, posílání emotikony…

Tak málo stačí

Vypadá to úžasné, když si myslíme, že jen pohybem prstu, nebo klikněte myší můžeme najít ten správný. Neuvěřitelné množství možností, co máme! Žádná nuda, trápení, vždy někdo slyšet. Nejsme proti těchto aplikací a rozhodně není proti online zoznamovaniu. V každém případě, malou pauzu, vrátit se do skutečného světa, kde jsme se komunikovat s reálnými lidmi o skutečné pocity a akce je nejen osvěžující, ale také očisťujúca. Pro mnohé z nás.

Očistime.

Tak, jako po ovoce, nebo zeleniny lék, i po této dietě se budeme cítit mnohem jednodušší, nezaťažene, nemáme pocit, že nedočkavé nutkání podívat na to, co je nové, nebo jestli se nám někdo napsal nebo dal hvězdičku, nebo podobně. Budeme mít jasnější mysl, nebude se cítit tak pod tlakem – konečně máme dostatečně zdůraznit, a to i bez to. A pokud se chceme seznámit, všímajme lidi kolem, stále můžete získat klasickým způsobem, a kromě toho, nemusíte se obávat, že to, co vidíte, není mu v tom. Hodně štěstí v reálném životě!

Související příspěvky:

Láska nebe…

Láska je stará jako lidstvo samo. A přesto má tisíce tváří a forem. Řízení, nesmelá, vášnivý, velký, zakázáno, tajem

18

Stará láska nehrdzavie

Dlouhých dvacet tři let museli projít, že se zase byli schopni mluvit. Osud však chtěl, aby dohnat s mládeží. A ješt

18

Láska mého života

Na světě jsou věci a lidé, bez nichž by náš život je bezvýznamný. Nebo, v lepším případě, to by nemělo být tak zajím

18

Obávám se, že jeho láska…

Ahoj lidi,

Mám 29 let a před rokem jsem potkala Dané – atraktivní muž, o kterém jsem si až donedávna myslel,

18

Láska je láska… a kvetoucí v každém věku!

S nejteplejší dny a sluníčko v nás narůstá chuť na pohyb, procházky a různé radosti. Odborníci na lidskou mysl a těl

18

Láska od prvního B

Dnes jsem pohrává úsměv na rtech, když jste na to, zmíním se o: Útla hnedovláska s veselými, modré oči... Od první c

18

Jak moc je láska?

Je láska skutečně zdarma? Ta hloupá věc!Myslíte si, že láska a peníze mít nic společného? Chy

18

Leave a comment