Přežít svůj vztah k nežádoucímu oddělení?

Když se zamilujeme, jsme s partnerem trávit veškerý svůj volný čas. Samozřejmě, ani to není zcela dobré, bychom měli mít své koníčky a přátele, takže strávit trochu volného času, aby i nadále i po své. O to však dnes řeč nebude. Chceme společně s vámi může chtít, aby zvážila, co často se stane, – vy, nebo partnera, budete muset jen více vzdáleném místě a ne určitou dobu v kontaktu. Přežije váš vztah? To je tak silný?

Dnes se podobné situace lze zvládnout mnohem lépe, než to kdysi bylo. A to zejména díky internetu a mobilní sítě. Jakmile páry, když měl jeden z nich odejít, protože práce, rodina daleko, nevěděli o sobě skoro nic. Zda vztah bude trvat oddělení a oddělení jeden od druhého, nicméně, je sporné, vždy, i v dnešní technické vymoženostiach. Koneckonců to není osobní kontakt. Kromě toho, každý pár je jiný…

vzťah

Pokud naše partnerství tak, tak přežije vzdálenost, a určité množství času, oddělení:

1. Po hádce se cítíme blíže
Některé páry po hádce nemůžu ani cítit. Pokud patříte mezi ty, které, naopak, po hádce se cítí ještě více vzájomnosť jako předtím, je to znamení, silný vztah, že přežije hodně. Je to proto, že se můžeme cítit jen tehdy, když máte problém se podařilo zvládnout racionální, když jsi s sebou a poslouchal a přišel s řešením, které vyhovuje oběma.

2. Nežiarlime přehnaně
I ten nejlepší vztah může zničit nadměrná žárlivost. Samozřejmě, pokud jeden z vás je příliš žárlivý, vztah mezi vzdáleností, s největší pravděpodobností nepřežije, nebo jeden z vás bude velmi trpět narážkami, vnější hrozby a výmyslami ostatních. Pokud partner věříme, bychom měli držet svou žárlivost na uzdě. Samozřejmě, že žárlit je normální a bez toho by to asi ani není práce, ale ne do takové míry, že jsme omezené navzájem a nakonec sami stejně.

3. Nekomentujeme vše, co se nám nelíbí
Partner říká, že něco pro nás tak nepoznáva. Nechce, abychom se dívat na film, nebo jít do společnosti, nechce se milovat, protože to není cítit, protože se prostě cítí pod psa. Nepotřebujeme ho za to kritizovat, frflať a být naštvaný. To je o toleranci a ne pro nás, nemusí být vždy vše, co chci. Negativní pocity, nic, co bychom měli vyhrát. Nabídněte mu raději sklenici vína nebo piva a podebatujme s ním o problémech, pokud bude zájem. Nebo jednoduše – nechte ho dělat, co chce, a my vyrazme do ulic.

4. Nepotřebujeme, aby se to změnit
Nejrychlejší a nejhorší konec partnerství, ve kterém žena má vůli, nebo je potřeba změnit člověka. Myslíte si, ze váš sen o ideál, ať už je jakýmkoli způsobem liší od reality. Jak by mohlo, která apeluje na nás? Všichni se v koutku duše přesvědčeni, že to je dokonalé a nikdo nechce být změněn. Následující bude náš vztah mnohem přirozenější, ale také déle trvající. Kromě toho – kde máme právo někoho měnit? Opravdu, je to ve tvaru genů, výchovy, prostředí a celoživotní zážitek! A že bychom si měli vážit.

5. Můžeme také říci sbohem
Ženy, které ho na partnera, a nechtějí ho pustit ani na krok, protože si myslí, že se jim svět zrúca, není mezi velmi oblíbené partnery. Pokud chceme, aby náš vztah vydržel dlouho, musíme znát také optimální lúčiť. Odjíždí na dva týdny na služobku do zahraničí? Považuji za pozitivní. Není třeba blízko domova a vzlykať, cítit se mizerně, nahnevane na to, že nemá na nás čas a podobně. Mnohem lepší je jít ho doprovodit na letiště a pěkné, bozkami a objatiami s ním rozloučit. To bude mít určitě větší chuť a potěšení se vrátit. Bakalářské strany by proto měly být elegantní, bez zbytečných slz a pocity ztráty. Po tom všem, protože to není náš majetek. Podobně je to někdy i naopak, když odchází pryč, žena a muž, je velmi obtížné nést… Kromě toho, inteligentní milovníky short-oddělení podpory a nevadí jim. Koneckonců, komunikovat dnes, díky technologii, můžete neustále. Ale důležité je pořád: Hlad po re-setkání je úžasné, nemluvě o tom, co je pak skutečné setkání.

Související příspěvky:

Je vlastně vaše? Chyby na začátku vztahu !

Tridsaťpäť údaje, které odhalují, že usa myslí vážně!

Se stane, že máme pochybnosti, zda j

18

Typicky hádkové slova, která mají jiný význam a škodlivé pro vztah

Těmito slovy známo, že všechny páry, ale žádný z nich není považován za vítězství!

I zdánlivě nevinná slova

18

Křehké vztahy

Vztah je snadné zničit – to je velmi křehká věc. Jak budete vědět, že budete udržovat správnou vztah? Stává se, že váš p

18

Tak, můžete zničit vztah!

Přemýšleli jste někdy, co všechno může ovlivnit náš vztah? Samozřejmě, že prostředí, pracovní problémy a podobně...

18

Žádný vztah není ztrátou času!

Všechno zlé je pro něco dobré

nebo

Žádný vztah není ztrátou

18

To, co říkají, že poloha ve spánku o našem vztahu?

Jsou páry, které jsou od sebe ne odtrhnout ani v noci, ale také takové, které, i když vedle sebe spát, ale ne na vše

18

Hodnotíme vztahy

Za to, co kvůli partnerovi jiné ženy? A ty?

Pro nás, náš partner přinese do života, budeme p

18

Náš společenský život je ve vztahu k velikosti jednoho z mozkových struktur

Větší amygdala, tím bohatší je náš sociální životUž jste někdy přemýšleli o tom, co to je, že

18

Leave a comment