Tak, můžete zničit vztah!

Přemýšleli jste někdy, co všechno může ovlivnit náš vztah? Samozřejmě, že prostředí, pracovní problémy a podobně… Ale také pár dalších věcí. Možná ani netušíme, co všechno nás může v souvislosti se ovlivňují. Například, nedostatek spánku… Opravdu, věděli jste, že když budete spát vedle sebe nazí, každou noc, může zlepšit kvalitu vašeho vztahu?

vzťahyNo, ale pojďme se podívat na faktory, které mohou naše vztahy naprosto zničit.

Oh, že naše váha!
Strach váhu? Nejste sami, a pokud máte vyšší BMI, než svého manžela, tak, bohužel, budete mít také proč se obtěžovat. I když nejšťastnější vztahy jsou ty, kde oba partneři jsou schopni převzít v jakékoli fyzické formě, odborníci z University of Tennesse zjistili, že muži a ženy jsou více spokojeni ve vztazích, kdy ženy mají nižší BMI než muži.

Jeho rodiče
Dále, zda je možné svokrovci, vědí, že již před uzavřením hlasitosti ze vztahu peklo. Ale jedna věc je jistá, pokud budeme mít kvůli tomu problémy již před svatbou, jsme schopni je mít ani potom. Na druhou stranu, blízkost se svými rodiči, není vhodné. Váš partner podvědomě nechce, aby se stal jako jeho matka, a proto není nadšený, když si spolu rozumět až příliš a začnete kávičku, nebo nákupy. Nejlepší je něco mezi tím.

Dojíždění do práce
Každodenní dojíždění do práce pro většinu z nás samozřejmostí, ale také to může ublížit našemu vztahu. Zejména, pokud cestujeme nepříjemné v prostředcích veřejné dopravy, ať už autem, takže v dlouhých zácpách. Takové situace lze snadno vypeckovať naše úroveň stresu, a jako výsledek, mít vliv na náš život doma, a vztah s partnerem. Ve stresu, naštvaný partner není nejvhodnější pro uklidňující večer komunikaci.

Antikoncepce
I když to zní jako nesmysl, ale opravdu antikoncepce, které používáme užívame může zničit náš vztah. Jak je to možné: jeden z výzkumů ukázal, že ženy, které berou hormonální antikoncepci, mají tendenci, aby posoudila potenciální milence, z pohledu povrchnejších vlastnosti – to vypadá dobře, nebo je dobrý v posteli, a jako takové tyto vztahy rychlejší konec. Ženy, které používají antikoncepční pilulky, údajně zůstávají ve vztazích déle. Zajímavé, však?

Mobilní telefon a net
K velmi špatný vliv, když při společné večeři, když jsme se snažili říct, jaké problémy a zkušenosti měli po celý den, nebo možná jako my milujeme, esemeskujeme, četujeme nebo mailujeme s někým jiným. Moderní technologie může pěkně narušit vztah. Pokud je používáme, nebo jsme dokonce v intimních chvílích, měli bychom vědět, že to výrazně snižuje důvěru mezi partnery.

Na vině je pes?
Může být. Rozpory vědět, jak na to, stejně jako domácí mazlíčky, samozřejmě nechtěně. Pokud máme doma psa, musím vědět, že až 28 procent svobodných mužů a žen se nechci nikdy mít vztah s partnerem, který má psa. To není tak špatné, samozřejmě, pokud mezi nimi, ne jen ten náš.

Související příspěvky:

Je vlastně vaše? Chyby na začátku vztahu !

Tridsaťpäť údaje, které odhalují, že usa myslí vážně!

Se stane, že máme pochybnosti, zda j

18

Typicky hádkové slova, která mají jiný význam a škodlivé pro vztah

Těmito slovy známo, že všechny páry, ale žádný z nich není považován za vítězství!

I zdánlivě nevinná slova

18

Křehké vztahy

Vztah je snadné zničit – to je velmi křehká věc. Jak budete vědět, že budete udržovat správnou vztah? Stává se, že váš p

18

Můžete jít na letní brigádu? Zbystrite pozornost!

Čas letních prázdnin je tady a mnoho lidí, kteří uvažují o odchodu za prací do zahraničí. Letní brigády jsou stále v

18

Žádný vztah není ztrátou času!

Všechno zlé je pro něco dobré

nebo

Žádný vztah není ztrátou

18

To, co říkají, že poloha ve spánku o našem vztahu?

Jsou páry, které jsou od sebe ne odtrhnout ani v noci, ale také takové, které, i když vedle sebe spát, ale ne na vše

18

Hodnotíme vztahy

Za to, co kvůli partnerovi jiné ženy? A ty?

Pro nás, náš partner přinese do života, budeme p

18

Sama s dítětem? To je způsob, jak můžete zvládnout!

Počet matek zemřelých, kteří chtějí dítě vychovávat sami – prostě rozhodování o tom, aby se stal zdarma mamičkami. S

18

Leave a comment