Typicky hádkové slova, která mají jiný význam a škodlivé pro vztah


Těmito slovy známo, že všechny páry, ale žádný z nich není považován za vítězství!

I zdánlivě nevinná slova mohou vyvolat hádky a problémy ve vztahu. zejména, pokud kopírovat, reprodukovat. Pokud je používáme často, mají na mysli pouze jednu věc – krádež. Nebo výzvu k boji. Slova, která mají úplně jiný význam jako jejich obsah. Ujistěte se, vím, že chceš! Tyto jsou neviniatka:

 škodia vzťahu

Nic

Co je špatně? To, co se stane? Ptáme se, kdy náš partner je na první pohled jasné, že není zcela v pořádku. Ještě více často, nicméně, toto slovo se používá u nás ženy a muže – není divu – jde z toho rozbít. Toto slovo může bez problémů být nazýván branou do boje mezi partnery. Náš partner vidí, že se něco děje, protože to tvárime, nekomunikujeme… a my ho budeme odpovědět, že nic. Nic v tomto smyslu však znamená něco zcela jiného. Víš co? Pokud jste se již sami sebe někdy toto slovo se používá jak dobře víte. To znamená,“ „Velmi dobře víš, že se něco děje a i to, co se děje…“ nebo „Velmi dobře víš, že jsem naštvaný, a také, proč jsem naštvaný.“ A pokračovat může následující: „Pokud nechcete vědět, co se děje, takže budete necitliví idiot.“

Ať už je to jakýmkoli způsobem – ať partner ví, co a proč se nám to nebo ne, to je lepší, aby otevřeně říci, proč on hneváme. Muži často nevědí, jak číst naše myšlenky a odvodit. Pěkně na rovinu a hned je problém vyřešen, nebudeme muset paprčiť.

Opravdu?

Vám říct něco důležitého, důkladně rozpitvávate příběh a on je konečně zpátky na vaší tváři zeptá: „Vážně?“ Víte, horší otázka, která by vás mohla zeptat? I najpokojnejší partnerů, když se takový problém může začít vyšilovat. Mluvil jste ho ještě a už vůbec ne tak zaníceně, jestli jste nemysleli vážně. Pripadáte si jako blbec a to, že jim divit. Nicméně, tam jsou ještě horší slova – jako „hush“, „cool“ nebo „nevadí…“

Nevadí

Věřím slovíčku mysl je někdy velká chyba. V partnerství diskuse a výměny názorů, je velmi zavádějící. Pokud říkáte, že to doesnt ohledu na to, obvykle ve skutečnosti znamená, že „vadí, ale co už s tebou nechci být smysl o tom s tebou bavit…“ a podobně… Takže opět k ničemu nevedou, nic tedy pouze problémy, se pohybuje pryč.

Dobře

Velmi manipulativní slovo, které v podstatě znamená falešný vzdát, ne skutečný souhlas. Kdy vlastně mluvíme „Vůbec s vámi nesouhlasím, ale nemůžu už poslouchat zvuk z vašeho hladu, teď už tě mám dost, jsem unavený z vás natahovat, tak jsem raději říci, že dobře, dobře…“ Samozřejmě, že to ptačí perspektivy se často používá také pro muže.

Klid, ticho, „klídek“

Další slovo, které když hlavní vyvolá jen další vlnu nepriazne. Slovo „ticho“ nebo hovorově „klídek“, jsou mezi prvními slovy, že vědí, že ženy natolik dobře, aby rozzúriť. Když je někdo na něco naštvaný a tohle mu říct, tak mu říkáme, že my nerozumíme, nechápeme, že je hysterik, neurotik, a vůbec. A že nechceme, aby se problém řešit. Víte, kolik rozchodov byla na základě argumentů, v nichž jeden z partnerů používá nevhodně toto slovo?

Související příspěvky:

Proč muži obejít pračky?

Údajně jsou technické sex... Proč pak jako boj pračky?

Máte doma muže, který může dělat vš

18

6 tipů, jak se bránit proti klebetám

Jak tedy můžete bránit proti klebeteniu a klebetám ?

Zkuste jednu z následujících:

18

Dotazník pro muže – Jaké je vaše schopnost milovat ?

Tento dotazník je hodnotící nástroj určený k pomoci vás a váš lékař vám pomůže určit, zda jste se setkali s problémy

18

Očkování proti meningitíde

Dobrý den, chtěl bych vás požádat o radu. Já bych rád, aby jejich dvou a půl letou dceru očkovat proti meningitíde.

18

Pro čištění čeká sex.

Užívání váš partner nečekaně na domácí práce, které měl ze sebe nedělal a musel jsi ho jim vždy připomene? S největš

18

Co prozradí obličej ? zda to stojí za ho

Stabilní, nebo má zaječí úmysly?

O tom, že podle rysů obličeje lze odvodit pozice alespoň

18

Problém s kvasinkami

Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat na věc v souvislosti s kvasinkovou nemoc. Můj gynekolog mi tvrdí, že hormonální

18

Který je pro vás to pravé?

To, že žena ztratila hlavu, protože člověk, musí mít jeden má více než jen ideální postavy. Něco, co je přitahuje. Z

18

Leave a comment