Závislost na sexu je tam!

Nelze mysliť na nic jiného?
Patříte k ženám, které mají rády sex? Nevíš, aniž by to trvat i několik dní? Buďte opatrní, že nejste závislí! Závislost na sexu je tam opravdu, navzdory tomu, že ještě nedávno to mnoho sexuológovia zapierali. Dnes, nicméně, podle většiny odborníků, sexuální závislost skutečně existuje, a může nás opravdu zatočit se životem. Podobně, jako droga, zda alkoholová závislost. V první řadě, nicméně, je třeba rozlišovat mezi zvýšenou libidom, že je přirozené, že pro některé lidi, a v určitých situacích nebo životních obdobích a chorobnou touhu po sexu. Závislost to je doslova posedlost a, v případě, že se to trpí téměř nic vás nenapadá.

%image_alt%Trik nebo skutečnost?
Vzpomínáte si na návrat Michaela Douglase, který je již dvacet let k závislosti na sexu, přiznala? Pak vás všechny, a nejen laici myslí, že to je způsob, jak chce herec na sebe přilákat pozornost médií. Nicméně, postoje se mnoho změnilo, když Douglas absolvoval odvykaciu léčby. A nebyl sám, později
na chorobnej v závislosti na pohlaví jsou další muži – herec David Duchovny, a před pár týdny se známý golfista Tiger Woods. Zda je to skutečnost nebo jen zámieka těžko říct. Zlé jazyky proto tvrdí, že Lesy jsou následující jen snaží zakrýt jeho odhalila nevěru.

Nutkavé myšlenky ničí život
Vraťme se však k pravé chorobnej závislost. Nejen muži, jak se to může zdát, ale ovlivňuje i ženy. Závislý na sex vyžaduje a vyhledává sex několikrát denně, a neustále na to alespoň myslí – když to prostě nespustí. Nemůžu se soustředit na nic jiného, jen pro své sexuální uspokojení. Nutkavé erotické obrázky umístěny na lopatky jejich jiný život, práci, koníčky, rodinu, společnost. V případě, že nemohou mít klasický sex, masturbujú – a to je téměř všude.

Když jde o závislost?
V případě, že velmi často se vaše myšlenky jsou zaměřeny na pohlaví, nemusíte být dokonce závislí. Na závislost lze podle odborníků hovořit až když se tyto myšlenky začnou negativně zasahovat do života. Například – to přestane dařit v práci, protože se nemůžu soustředit, není o vás zájem, koníčky, co jsi kdy měl rád, eliminovat sociální život s kamarádkami a podobně. Podobně jako u jiných závislostí, i s tímto – postižený člověk touží po stále větší a častější dávky, dokud se přestane ovládat úplně.

Závislý a věrný
Mýlili byste být pokud jste si mysleli, že je závislý na sexu musí mít hodně partnerem a neustále se jejich alternativní. Může být zcela věrný jedné a kromě toho masturbovat. Nebezpečné pro vznik závislosti je také množství endorfinů, které produkuje lidský mozek. To jsou látky, které v nás evokují příjemný pocit, doprovázející libido. Při vysoké produkci endorfinů může být až závislost. Ukázalo se však, že závislost na sexu může být vyvolána i nějaké psychické problémy z dětství, v důsledku nadměrného stresu nebo šoku události. V každém případě, že je založen na naši psychiku, takže pokud máte něco vynikající, dáváte přednost, aby si to dříve řešit.Sabína Zavarská[email protected]

Související příspěvky:

Není třeba zbytečně trpět, pokud se vám nedaří v sexu, 3.součástí

Máte problém? Hor, aby sexuológovi! 3. součástí

V posledních dvou článcích na toto téma, m

18

Není třeba zbytečně trpět, pokud se vám nedaří v sexu 2. součástí

Máte problém? Hor, aby sexuológovi! (2. ČÁST)

V jednom z předchozích článků jsme oslovili

18

Manželství = konec sexu?

Také to může být naopak... Můžete vstoupit do manželství a máte strach, že se váš sexuální ži

18

Křeče při sexu

Dobrý den, chtěla bych Vás zeptat, jestli skutečně existují tzv. vaginální křeče při sexu. Přítel tvrdí, že její nov

18

Sexuální monstrum, nebo manžel…?

Ahoj lidi,

Mám problém, který možná ani nebude jevit jako problém – pokud už jsem fakt nevládzem: jsem vdaná,

18

Po delším sexu

Problémy na druhý den po delším sexu Já bych se s vámi poradila. Po delším pohlavním styku, t

18

Díky sexu se můžeme podívat až na šest let mladší!

200 orgasmů ročně, prodlužuje život a činí nás krajšími Spočítat, kolik vyvrcholení máte za m

18

Sexuální problém u mužů – opožděná ejakulace

Každý osmý muž trpí zpoždění ejakulace! Víš, co to je?

Když se mluví o sexuální problémy,

18

Leave a comment