Žena s mužem brada jsou nevernejšie

Žena s mužem brada jsou nevernejšie a těžší hledáte stabilního partnera

Pozor: Ženské nevěry je vlivem hormonu odráží na vaší tváři!
Jedním z nejvíce nedávný výzkum, který se zabýval záležitostí souvisejících se sexem, ukázal, že ženskou nevěru může prozradit a vzhled. To není tak, jak by jsme být zastoupeny, že výstrednejšie oblečené ženy jsou zaručeny také nevernejšími – konečně, větší neverníčka může být žena, která dokonale obklopuje před očima jiných – ale údajně s tendencí k nevěře se týká tvaru brady.

Jaká je vaše brada?
Ostré, špičaté, zaguľatená, rovné, malé, nebo větší? Výsledky studie ukázaly, že ženy, které mají více vousy, jsou výrazně častěji nevěrný své partnery, než ženy s jiným typem brady. Zajímavé, že? Podívejme se však, proč podle vědců to je a zda je to opravdu pravdivé tvrzení.

Více testosteronu = volnější sex?
Větší bradu, jako u mužů, a u žen je často výsledkem vysoké hladiny mužského hormonu – testosteronu, který je obsažen v našem těle v různých množstvích. Buď budeme mít méně, jiné více, a to se může odrážet i na naší vizáži. Tento hormon také zvyšuje sexuální sebevědomí u žen, a já tato tendence je spíše připisováno mužům. Takže spojitost mezi sexualitou a bradu spočívá v úrovni mužský hormon, testosteron, v krvi žen.

%image_alt%

Muži z nich bočia
V průběhu studie, výzkumníci sledovali mladé ženy ze čtyř univerzit v USA a Kanadě a ptali se jich na jejich sexuální fantazie a historie. Zjistili, že muži podvědomě odkláňali od ženy s velkými bradami, geodetické studie touha mít partnera, který bude vyrábět děti pouze od jednoho člověka.

Herec příklad
Například, 47-rok-stará herečka Meg Ryan, který má silné čelisti, je známý tím, že podvádzala svého manžela Dennise Quaida s ní spoluhercom Russellom Crowe. „Tyto výsledky jsou důležité, ukazují, že vnímání žen jako žádoucí a důvěryhodné dlouhodobé partnerství je důležitá a muži mohou informace o ženu spolehlivě sbírat od jeho rysy obličeje… Výsledky naznačují, že informace o ženské sexuální omezení, které jsou spojeny s rizikem nevěry, může potenciálně být transportován do maskulinita ženské tváře,“ citoval the Telegraph autoři studie.

Rysy obličeje nezatajíme
Dr. Lorne Campbell, psycholog z Western Ontario University, kteří se podíleli na projektu, podle mid-day.com on řekl: „to Je obtížné zakrýt fyzické rysy, jako jsou obličejové rysy, které jsou částečně upravené testosteronu a spolehlivě koreluje se sexuální historii a postoje člověka. Výzkum byl první, který přináší poznání, že více mužský vzhled obličeje u žen může zprostředkovat jejich sexuální svobodu a možná také jejich kvalitu, jako dlouhodobé partnery.“

Související příspěvky:

Jsou strapaté vlasy vzrušující?

To, co muži za sexy ?

Je pravda, že mužům se více líbí ženy s rozstra

18

Jsou další svokrovci své největší nepřátele?

Milujete svého přítele, jeho rodiče, nicméně, je pravda, ztělesnění zlých sil? Jste spolu velmi šťastní, máte společ

18

Bradavky změnily barvu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co příznakem může být změna barvy bradavek. Je mi 32 let, nejsem těhotná, chybí men

18

Co muži jsou jako malé děti? (1. část)

V poslední době jsem potkala kamarádku, a když jsem se jí zeptal, jak ona dělá, zahájila kanonádu není jen p

18

Víte, jaké jsou výhody uspokojivý sexuální život?

Nedostatek sexu se snažíme nahradit – nejčastější práce a jídlo Navzdory skutečnosti, že ne v

18

Sex a alkohol jsou na sebe nevejdou

Bez alkoholu to nemá? Takový sex nemá žádný význam!

Alkohol je začátek mnoha vztahy. Podpo

18

Bouře hormonů: Matka i dcera jsou v něm ve stejnou dobu!

Hotový horor: Dcera a matka zároveň zmietajú hormony!Stále více a více žen rodí ve věku po tř

18

Pohlavní choroby nejsou jen promiskuitných

Myslíte si, že takové choroby, jako jsou syfilis nebo kapavka, se vztahuje pouze na promiskuitných lidí? To není zce

18

Leave a comment